Members Login

Home

Alçıpan Asma Tavan

Asma Tavan

Asma Tavan Aydınlatma

Asma Tavan

Tavan dekorlarında ustu bir yapı. İstediğiniz tarz ve modellerde sizlere uygun fiyata tüm işleri tek elde biticek bir çözüm. Tavan dekorasyonunda gerek alçıpanı gerek alçı ve boyasını ve en önemlisi aydınlatmalasını yaptırabiliceğiniz bir firma KIRCA YAPI. Salonunuza, mutfakta, yatak odasında, ofiste mazağada ve bir çok olanlarda uygulana bilen tavan dekorasyonunda kaliteli malzeme ve garantili işçilikle bazı uygulamalarımızı sizlere sunuyoruz.

Harika Bir Tasarım Olan Eş Yuvarlak ModeliSalona Ayak Uyduran Asma Tavan ModeliOvalli S Harfi MutfaktaSalon Girişi Ufak Kare
Koridor Asma Tavan ModeliSalon Yuvarlak Tavan ModeliSalon Küçük Yumarlak ModeliSalon Yuvarlak Tavan Modeli RGB Led Bile AydınlatmaFarklı Işık Bantı Tavan Modeli

 

 

Asma Tavanlar

Günümüzde sıkça evlerde ve iş yerlerinde karşımıza çıkan asma tavanlar, görünüş olarak düz tavandan gayet şık durmaktadır. Farklı desen ve renkleri uygulanabildiği asma tavanlar yaşadığınız alanlar için en doğru karar. İstediğiniz şekilde yapılan asma tavanlar led ile süslendiğinde tavanınızda daha şık bir görüntü oluşturacaktır.

Asma Tavanlar

Asma Tavanlar 2

Asma Tavanlar 3

Asma Tavanlar 4

Asma Tavanlar 5

Asma Tavanlar 6

Asma Tavanlar 7

Asma Tavanlar 8

Asma Tavanlar 9

Asma Tavanlar 10

Asma Tavanlar 11

Asma Tavanlar 12

Asma Tavanlar 13

Asma Tavanlar 14

Asma Tavanlar 15 

Led Aydınlatma Firması İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

LED Kelime anlamı olarak Light Emitting Diode (Işık Yayan Diyot)`un baş harflerinden oluşmaktadır. Led 'in en önemli kısmı yarı iletken malzemeden oluşan ve ışık yayan led çipidir. Led çipi noktasal bir ışık kaynağıdır ve kılıf içerisine yerleştirilmiş yansıtıcı eleman sayesinde ışığın belirli bir yöne doğru yayılması sağlanır. Ledler çeşitli kimyasal maddelerden üretilirler ve bu farklı maddelerin bileşimi ışığın rengini belirler. Bu Led aydınlatma sistemi çok yeni olsa da şimdiden otomobil farlarından evlere kadar kullanılmaya başlanmıştır. Nitekim hala piyasada olan sistemlerin artı ve eksilerinin dökümü yapıldığında, bu yeni teknolojinin günümüzdekilerin tahtını sarsacağı çok nettir.Asma Tavan Led Aydınlatma Videomuzu İzleye Bilirsiniz

{youtube}__TYLiArBxQ{/youtube}

Detaylı Bilgi Sipariş Ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

 

 

Spot Aydınlatma İçin İrtibat : 0 216 487 54 62

Dış Mekan ve İç Mekan Aydınlatmada spotlar da çoktan yerini aldı. Spotlarda halojen, led, fluoresan ampul vs. birçok ampul kullanmak mümkün. Direk ışık verme özelliğine sahiptirler ve ortamı iyi aydınlatabilirler. Spot armatürlerin birçok türü mevcuttur. Çocuk Odası’ndan banyoya kadar her türlü iç mekanda spotlar tercih edilebilir. Sadece iç mekanda değil tabii ki…Özellikle; villa, cafe, bar, restoranlarda, alışveriş merkezleri, vitrin tasarımlarında kullanılan bu sihirli gizli ışıklar lokal aydınlatmada tablo, resim gibi nesnelere belli noktalarda vurgu yapmak için kullanılan ideal armatürlerdir. Led Teknolojileri ile beraber Led Spot bunlardan en çok tercih edilenleri arasında olup, sağladığı enerji tasarrufu ile sizin için ideal seçenek olabilir.

Detaylı Bilgi Sipariş ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62


 

Asma Tavan Spot Aydınlatma için İrtibat : 0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82

Spot aydınlatmanın gitgide popüler olmasının başlıca iki nedeni var: Spot lambalar enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir ve bir diğer avantajları ise ilginç aydınlatma tasarımlarına, mekanda farklı bir atmosfer yaratılmasına imkan vermeleridir. Son yıllarda, dikkati çeken pek çok tavan aydınlatmasında gömme, Spot armatürler kullanıldığına şahit oluyoruz.

Detaylı Bilgi Sipariş ve Keşif İçin İrtibat : 0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82

 

 

Anasayfa

Asma Tavan

PDFYazdırE-posta

Yazar Administrator Pazartesi, 22 Nisan 2013 09:03

Asma Tavan Şık ve Renkli Çeşitleri İle Yapımında Profesyonel Kadromuz Bulunmauktadır. İstanbul genelinde ve Çevre illerde Hizmet Vermekteyiz. Kırca Yapı

Asma Tavan Tüketicisi,

Asma Tavani Yeteri Kadar Tanimiyor,
Amacina Uygun Kullanmiyor,
Doğru Seçim Yapamiyor,
Çeşitliliği ve Teknik Özellikleri Konusunda Yeterli Bilgiye Yeterince Sahip Değilim Diyorsanız

Bu Konunun Devamını Okuya Tıklayınız

Alçıpan Tavan Havuz Desenli

Pazartesi, 21 Nisan 2014 14:51 tarihinde güncellendi  

Alçıpan Asma Tavan

PDFYazdırE-posta

Yazar Administrator Pazartesi, 22 Nisan 2013 09:35

Alçıpan Asma Tavan Yapımında Kaliteli ve Uygun Fiyat Avantajları ile Sizlere Hiz Vermekteyiz.

Alçıpan asma tavan mevcut betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan iskeleti altında mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayan sisteme verilen ortak isim. Mevcut tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan bu sistem alçıpan ya da dekoratif paneller ile sonlandırılır. Böylece [asma tavan] kurulan yerlerde ciddi alan tasarrufu yapılır.Normal alçı levha,suya ve neme dayanıklı yeşil alçı levha ve yangına dayanıklı kırmızı alçı levhalar uygulanabilir.

Uygulama Alanları
Büro ve İşyerleri
Sanayi Yapilari
Hastaneler
Restaurantlar
Spor Salonlari
Aliş Veriş Merkezleri
Bankalar
Mağazalar
Konutlar ( Banyo, WC, Mutfak )
Metrolar
Fabrikalar
Prefabrik Yapilar
Konferans Salonlari
Akar Yakit Servis İstasyonlari
Alçıpan Asma Tavan Özellikleri:
Betonarme, asmolen, ahşap, çelik gibi her türlü döşemenin altına uygulanabilir.
Düz ya da eğimli tüm çatılarda ısı ve ses yalıtımı yapma olanağı sağlar. Tavanlardaki aydınlatma sistemleri için estetik çözümler üretir. Tavan tipine göre, yapı iskeleti ve üst döşemenin yangın direncini arttırır. Tavanlardaki karolajlı asma tavan sistemlerini tamamlayıcı bir görev üstlenir. Çatı makasları arasındaki yüksek aks aralıklarını geçmek için en uygun sistemlerden biridir.
Esnek bir sistem olduğundan, bina duvar ve tavanlarının büzülme-genleşme hareketlerine kolaylıkla uyum gösterir; çatlama yapmaz.

Rgb Led İle Alçıpan Asma Tavan

Salı, 23 Nisan 2013 13:28 tarihinde güncellendi  
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 4

Alçıpan Asma Tavan Showroomu